Triumph Tracker 400 donosi duh flat-track trkačke tradicije direktno na gradske ulice i otvorene puteve Crne Gore. Inspirisan legendarnim dirt-track trkačima, ovaj motocikl savršeno spaja retro estetiku sa modernom tehnologijom.
Motor i performanse U srcu Tracker 400 nalazi se jednocilindrični DOHC motor zapremine 398 cm³ sa tečnim hlađenjem, koji razvija oko 42 KS (31 kW) pri 9.000 o/min i maksimalni obrtni moment od 37,5 Nm. Elektronsko ubrizgavanje goriva i Euro 5+ emisioni standard garantuju efikasnost i pouzdanost. Šestostepeni mjenjač sa Assist & Slipper kvačilom pruža gladak i precizan prenos sile.
Sigurnost i elektronika ABS kočnice, kontrola proklizavanja (Traction Control) i Ride-by-wire tehnologija čine svaku vožnju sigurnom i kontrolisanom. Prednja kočnica s diskom Ø 320 mm i radijalna četveroklipna kliješta isporučuju snažno i precizno kočenje.
Dizajn i ergonomija Minimalistički tracker dizajn sa number board-om, sportskim flyscreenom i punim LED osvjetljenjem čini ga vizuelno upečatljivim. Visina sjedišta od 790 mm i masa od 175 kg pružaju izvrsnu upravljivost za sve vozače. Rezervoar od 13 litara osigurava dovoljan domet za svakodnevnu upotrebu.
Dostupan isključivo kod ovlašćenog uvoznika Magnus Moto DOO, Podgorica. Britanski kvalitet, direktno do vaših vrata.
| Motor i performanse | |
| Tip motora: | Jednocilindrični, 4-taktni, 4 ventila – dvostruka bregasta osovina (DOHC) |
| Hlađenje: | Tečno hlađenje |
| Ubrizgavanje goriva: | Elektronsko (EFI) |
| Emisioni standard: | Euro 5+ |
| Radna zapremina: | 398 cm³ |
| Maksimalna snaga: | oko 42 KS (31 kW) pri ~9.000 o/min |
| Maksimalni obrtni moment: | oko 37,5 Nm pri ~7.500 o/min |
| Startovanje: | Električno |
| Mjenjač: | 6-stepeni manuelni |
| Pogon: | Lanac |
| Kvačilo: | Assist & Slipper kvačilo |
| Dimenzije i masa | |
| Visina sjedišta: | oko 790 mm |
| Masa (spremna za vožnju): | oko 175 kg |
| Zapremina rezervoara: | oko 13 l |
| Vješanje | |
| Prednje vješanje: | Upside-down viljuška Ø 43 mm |
| Zadnje vješanje: | Monoshock amortizer sa aluminijumskom viljuškom |
| Kočioni sistem | |
| Prednja kočnica: | Disk Ø 320 mm, radijalna četvoroklipna kliješta |
| Zadnja kočnica: | Disk Ø 230 mm |
| Sigurnosni sistemi: | ABS, Traction Control, Ride-by-wire |
| Točkovi i gume | |
| Prednji točak: | 17" |
| Zadnji točak: | 17" |
| Prednja guma: | Pirelli MT60 RS |
| Zadnja guma: | Pirelli MT60 RS |
| Oprema | |
| Full LED rasvjeta | |
| Analogno-digitalna instrument tabla | |
| Sportski flyscreen | |
| Number board sa trkačkom grafikom | |
| Široki upravljač i uspravna ergonomija | |
| Okvir | |
| Čelični hibridni okvir | |
Pošaljite upit