Triumph Street Triple 765 je jedan od najcjenjenijih naked sportskih motocikala u svojoj klasi, poznat po savršenom balansu snage, preciznog upravljanja i napredne elektronike. Pokreće ga legendarni trocilindrični motor zapremine 765 cm³, razvijen na osnovu iskustva MotoGP Moto2 programa, koji isporučuje 118 KS i 80 Nm obrtnog momenta. Rezultat su eksplozivna ubrzanja, izuzetno linearan razvoj snage i prepoznatljiv Triumph zvuk.
Lagana aluminijumska twin-spar šasija, Showa upside-down viljuška i Showa monoshock amortizer omogućavaju izuzetnu stabilnost i agilnost u gradskim uslovima, na planinskim putevima i tokom sportske vožnje. Brembo radijalna kliješta i Cornering ABS pružaju snažno i precizno kočenje, dok Quickshifter, ride-by-wire sistem, riding modovi i kontrola proklizavanja podižu vožnju na viši nivo.
Street Triple 765 dolazi sa TFT instrument tablom, Bluetooth konektivnošću, full LED rasvjetom i ergonomijom koja kombinuje udobnost i sportski karakter. Sa masom od samo 188 kg spreman za vožnju, ovaj model pruža vrhunski odnos snage i upravljivosti.
Ako tražite moderan, tehnološki napredan i izuzetno zabavan naked motocikl, Triumph Street Triple 765 predstavlja jedan od najboljih izbora u segmentu srednje klase.
| Motor i performanse | |
| Tip motora: | Trocilindrični, četverotaktni, DOHC, 12 ventila |
| Hlađenje: | Tečno hlađenje |
| Ubrizgavanje goriva: | Elektronsko ubrizgavanje goriva |
| Emisioni standard: | Euro 5+ |
| Radna zapremina: | 765 cm³ |
| Maksimalna snaga: | 87 kW (118 KS) pri 11.500 o/min |
| Maksimalni obrtni moment: | 80 Nm pri 9.500 o/min |
| Mjenjač: | 6-stepeni manuelni |
| Pogon: | Lanac |
| Quickshifter: | Triumph Shift Assist |
| Dimenzije i masa | |
| Visina sjedišta: | 826 mm |
| Masa (spremna za vožnju): | 188 kg |
| Zapremina rezervoara: | 15 l |
| Vješanje | |
| Prednje vješanje: | Showa upside-down viljuška Ø 41 mm |
| Zadnje vješanje: | Showa monoshock amortizer |
| Kočioni sistem | |
| Prednja kočnica: | Dvostruki diskovi Ø 310 mm, Brembo radijalna kliješta |
| Zadnja kočnica: | Disk Ø 220 mm |
| Sigurnosni sistemi: | Cornering ABS, kontrola proklizavanja, riding modovi, Quickshifter, Ride-by-wire |
| Točkovi i gume | |
| Prednji točak: | 17" aluminijski točak |
| Zadnji točak: | 17" aluminijski točak |
| Prednja guma: | 120/70 ZR17 |
| Zadnja guma: | 180/55 ZR17 |
| Oprema | |
| Full LED rasvjeta | |
| TFT instrument tabla | |
| Bluetooth konektivnost | |
| Sportska ergonomija | |
| Agilan naked sportski motocikl | |
| Okvir | |
| Aluminijumski twin-spar okvir | |
Pošaljite upit